Zapraszamy do Zamościa na ormiańskie wypieki. Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny.

Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny - Zamość

W dniach 20-22 marca 2020 roku przeprowadzona będzie ogólnopolska akcja promocyjna „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, w której nasza restauracja będzie uczestniczyć.

Zwiedzając XVI Zamość obowiązkowo trzeba zatrzymać się przy najpiękniejszych kamienicach Starego Miasta przy ulicy Ormiańskiej.

W piwnicy narożnej kamienicy ormiańskiej zwanej Wilczkowską (naprzeciwko Informacji Turystycznej) mieści się nasza restauracja. Tu serwujemy dania kuchni ormiańskiej, regionalnej i polskiej nawiązującej do wielokulturowości miasta.

Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny!

W dniach promocji 20-22 marca 2020 będą mieli Państwo możliwość skosztować ormiańskich wypieków za połowę ceny!

Chaczapuri oraz lamadzio będzie wtedy kosztowało 9,50zł zamiast 19zł

Ormiańskie wypieki z Zamościa. Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny w Zamościu

Aby jeszcze bardziej zachęcić Was do przyjazdu do Zamościa proponujemy obejrzeć film wyjaśniający jak powstało idealne miasto Zamość.

W innej części Lubelskiego, nad Bugiem będzie istniała możliwość popływania kajakiem po granicznym odcinku tej malowniczej rzeki. Polecamy zaprzyjaźnioną wypożyczalnię kajaków ze Sławatycz, która również bierze udział w akcji promocyjnej.
https://kajakowaprzygoda.pl/oferta/splywy-kajakowe/polska-zobacz-wiecej-weekend-za-pol-ceny/

Zwiedzanie Zamościa z anglojęzycznym przewodnikiem.

Anglojęzyczny przewodnik dla grup zorganizowanych.
Zapraszamy do skorzystania z usług przewodnickich w języku angielskim po Zamościu. Trasy dostosowane są do wieku uczestników, ich zainteresowań oraz ilości posiadanego wolnego czasu.
Przedstawicieli biur podróży, tour operatorów lub liderów zorganizowanych grup prosimy o kontakt w celu indywidualnej wyceny i rezerwacji terminu.

Kontakt:
Magdalena Kubina
+48 796 305 110
email: zamosc@tourguide.info.pl